cetin civata logo“Akıllı Vidalar, Memnun Müşteriler”

Tekno Bağlantı Elemanları Yönetim Kurulu Üyesi Nihat TECDELİOĞLU gerçekleştirdiğimiz söyleşide markalarının 2017 yılı hedeflerine değinerek; “Hedefimiz müşteri odaklı çalışarak kapasitemizi en az % 15 artırmak. Katıldığımız yurt içi ve yurt dışı fuarları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri portföyümüzü geliştirmek” dedi.

 

cetin civata 63a

Markanızın faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Tecde Grup’un bağlantı elemanları sektöründe üretime yönelik yatırımlardan ikincisi 1998 yılında kurulan Tekno Bağlantı Elemanları Pazarlama ve Ticaret Limited şirketidir. İstanbul’da faaliyetlerine başlayan şirket 2010 yılında Malatya’da fabrika yatırımı yapmıştır. Fabrika alanımız toplam 40.000 metrekare açık alan üzerinde, 27.000 metrekare kapalı entegre tesislerinde 200 personeli ile üretim gerçekleştirmektedir.

Marka bilinirliğini sağladığınız ürün gruplarınız nelerdir?

Markamız sunta vidası, matkap uçlu vida, alçıpan vidası, trapez-panel vidaları, sac vidası, somun ve cıvata üretme kabiliyetine sahiptir. 2.9 mm ile 22 mm çap arası standart ve özel bağlantı elemanlarını, son teknoloji dövme tezgâhlarında soğuk şekillendirme metoduyla üretmektedir. Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, tüm yüzey işleme, tel çekme ve ara tav işlemlerini kendi bünyesinde yapabilmektedir.

cetin civata 63b

Rekabet noktasında sizi diğer markalardan ayıran öncü farklılıklarınıza değinir misiniz?

Tekno Bağlantı Elemanları Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi sahip olduğu mühendislik ve dizayn departmanı sayesinde tüm kalıp dizayn ve tasarımlarını özel yazılım ve simülasyon eşliğinde yapar.

Tekno Bağlantı Elemanları Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde bulunan 1 adet continue tip PLC kontrollü fırında karbonitrasyon ve ıslah tipi ısıl işlemlerini yapmaktadır.

Tekno Bağlantı Elemanları Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde bulunan 1 adet tam otomatik Elektro Çinko Kaplama tesisi ile Şeffaf (Beyaz), Mavi, Sarı, Siyah Pasivasyon kaplamalar ve ebatlarına uygun olarak paketlemeleri yapılabilmektedir. Üretim için gerekli olan tüm prosesleri kendi bünyesinde entegre olarak gerçekleştirebilmesi Tekno Bağlantının önemli avantajlarındandır. 

Tekno Bağlantı Elemanları müşterilerine istendiği takdirde sahip olduğu 4 adet seçme makineleriyle hatasız parça sevk etmeyi taahhüt etmektedir, ayrıca akredite kalite kontrol laboratuvarıyla yaptığı ürünler ile ilgili her türlü hammadde, mekanik, kimyasal testler yapabilmektedir.

Pazarda nasıl bir strateji izleyeceğinizi bizimle paylaşır mısınız?

Tekno Bağlantı yeni yatırımlarına müşterilerinin ihtiyaçlarını Türkiye’de üreterek, katma değer katarak, kısa sürede teslim edebilmek adına devam edecektir. Ürettiği ürünleri mobilya, yapı, pencere, beyaz eşya, makine, elektrik ve diğer birçok sektöre hitap etmektedir. Bu sektörler ile ilgili fuarlara katılarak müşteri taleplerini son kullanıcısından öğrenebilmektedir. 

cetin civata 63c

Markanızın gelecekteki vizyonuna vurgu yaparak, 2017-2018 yılı hedeflerinizi değerlendirir misiniz?

Bizim 2017 yılı için hedefimiz müşteri odaklı çalışarak kapasitemizi en az %15 artırmak. Katıldığımız yurt içi ve yurt dışı fuarları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri portföyümüzü geliştirmek istiyoruz.

Tekno Bağlantının misyonu geliştirdiği ürünleri müşterilerinin kullanımına en uygun şartlarda sunarak onlara destek olabilmek ve sorunlarını çözebilmektir.Birlikte gerçekleştirilen projelerde teknik bilgi ve tecrübesini yansıtarak yardımcı olmaktır. Vizyonumuz gelişen teknolojileri takip ederek müşterilerimize en iyi ürünü düşük maliyetler ile sunarak onların çözüm ortağı olabilmektir.

Son olarak eklemek istediğiniz farklı bir detay söz konusu mu?

Dergileriniz ALU&Art ve Win&ART Projeyi beğeni ile takip ediyor, başarılı ve etik yayın ahlakınızı takdir ediyor, şahsınız ve değerli ekip arkadaşlarınızı tebrik ediyoruz.

“Smart Screws, Satisfied Customers”

In the interview we held with him, Board of Member Tekno Bağlantı Elemanları, Nihat TECDELİOĞLU mentioned their targets for year 2017 and he said: “Our target is to work as customer focused and to increase our capacity by at least %15. We are aiming to utilise domestic and foreign fairs in the best way and to improve our client portfolio.”

cetin civata 63d

Powered by OrdaSoft!