kemalbeysmll

Fuarlarda Temsilciniz Olduk

Geçtiğimiz günlerde, sektörümüzün en büyük ve en önemli fuarlarını geride bıraktık.

3 yılda bir, Almanya Stuttgart şehrinde düzenlenen R+T Uluslararası Panjur, Tente, Kapı ve Geçiş Sistemleri Fuarı bu sene 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında gerçekleşti. Reed Tüyap tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7 - 10 Mart tarihleri arasında düzenlenen Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin ise en büyük ihtisas fuarları olan Avrasya Pencere, Kapı, Cam, Alüminyum Fuarlarında bu sene rekor ziyaretçi sayısına ulaşıldı. Ardından Avrupa’nın en büyük ihtisas fuarı olan Fensterbau Frontale Fuarı Almanya’nın Nürnberg şehrinde 21 - 24 Mart tarihleri arasında düzenlendi.

Sektörün en yüksek tirajlı dergisi olma özelliğini uzun yıllardan beri koruyan ALU&ART ve Win&ART Proje dergilerimiz ile birlikte Fuar Özel Sayımızı sizlerle bu fuarlarda buluşturduk. R+T Fuarı’nda basın standında; Avrasya Fuarı’nda 2. 9. ve 14. salonlarda bulunan stantlarımızda; tek Türk medya partneri olarak katıldığımız Fensterbau Frontale Fuarı’nda 4AF-103 nolu standımızla, IFT Rosenheim ve basın stantlarında dergilerimizin dağıtımını gerçekleştirdik. Sektör profesyonelleriyle fuara ve sektöre dair görüş alışverişinde bulunduk.

Mimart Yayıncılık olarak; Paint İstanbul, Samsun Yapı, Bursa Yapı, Konya İnşaat fuarlarında ALU&Art ve Win&ART Proje Dergilerimizi sizlerle buluşturduk. Sektörümüzün en önemli fuarlarında biri olan 41. TurkeyBuild İstanbul Yapı Fuarı’nda her sene olduğu gibi bu yıl da yerimizi alacağız.

Yurtdışı fuarları için özel olarak hazırladığımız 38. Yurtdışı Özel Sayımızın dağıtımını Sırbistan Seebbe, Cezayir Batımatec, Gürcistan Caucaus fuarlarında gerçekleştirdik. İlerleyen aylarda düzenlenecek olan Irak Yapı, Mısır The Big, Kenya Big ve Etiyopya Addisbuild fuarlarında bu sayımızı inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Fuarlarda, yerel ve global sektör profesyonellerinden yoğun ilgi gören stantlarımızda sektörün en çok takip edilen dergileri olma özelliğimizi bir kez daha perçinledik. Bizleri stantlarımızda ziyaret eden siz sevgili ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

imza